درباره ما

Image

ترویج و

تحکیم

مشارکت

شرکت تعاونی تولیدکنندگان پارافین ایران ( PMC )

شرکت تعاونی تولیدکنندگان پارافین ایران ( PMC ) در سال ۱۳۸۴ با هدف تحقق اهداف ذیل تأسیس گردید:

۱- تأمین نیاز مشترک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و صنعتگران پارافین.

۲- ترویج و تحکیم مشارکت، همکاری و تعاون عمومی.

۳- کاهش هزینه های تولید و ارتقاء کیفیت محصولات.

۴- افزایش بهره وری در صنعت پارافین.

۵- استفاده حداکثری از ظرفیت های تولیدی.

۶- شناسایی و دستیابی به بازارهای جدید جهانی.

۷- دستیابی به محصولات با ارزش افزوده بیشتر با هدف سوددهی حداکثری برای واحدهای تولیدی.

شرکت تعاونی تولید کنندگان پارافین ایران در طول ده سال گذشته به واسطه گستردگی فعالیت ها و موفقیت های حاصله در تحقق اهداف مورد نظر، سه بار عنوان ده تعاونی برتر کشور را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسب نموده است.

هیئت مدیره

اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی تولید کنندگان پارافین ایران

Image

آقای عین الّه محمدی

Image

آقای مجتبی کوهنورد

Image

آقای هادی صابری

Image

آقای محمد کاشفی

Image

آقای مهرشاد عمرانی

بازرسین

بازرسین شرکت تعاونی تولید کنندگان پارافین ایران

Image

آقای علی خرم نژاد

Image

آقای خسرو برآبی

مزایای همکاری با ما

خدماتی و بازرگانی

تجربه، تخصص و صداقت مدیران و کارکنان PMC باعث شد تا این شرکت در مسیر رشد خویش علاوه بر انجام کارهای ستادی و انعکاس مسائل و مشکلات فرا روی صنعتگران پارافین به دست اندرکاران و برنامه ریزان کشور و تلاش جهت حل و فصل آنان، به تکیه گاه و رابطی مطمئن بین صنایع بالادستی و پائین دستی ارتقاء یافته و در حال حاضر به جرأت می توان ادعا نمود که این تعاونی در امر تامین و توزیع مواد اولیه و همچنین صادرات محصولات و فرآورده های پارافینی پیشرو می باشد.

آزمایشگاهی و تحقیقاتی

خلاء وجود مجموعه آزمایشگاهی و تحقیقاتی مدرن و تخصصی در زمینه فرآورده های پارافینی، مدیران PMC را بر آن داشت تا نسبت به راه اندازی مجموعه‌ای مناسب اقدام نمایند و بدین ترتیب آزمایشگاه شرکت در سال ۱۳۹۱ پس از تجهیز و نصب دستگاه های مورد نظر و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب به بهره برداری رسید. در سال ۱۳۹۲ عنوان "آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد" را کسب نمود و در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت استاندارد ISO ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران گردید.

آموزشی

آموزشگاه فنی و حرفه ای شرکت تعاونی در سال ۱۳۹۰ با اخذ پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از سازمان فنی و حرفه ای کشور با هدف ارتقاء دانش عمومی و مدیریتی پژوهشگران، صنعتگران و تجار برای آموزش رشته های مدیریتی، بازرگانی، اداری و مالی آغاز به فعالیت نمود و طی این مدت با بهره گیری از اساتید مجرب کلاسهای مختلفی را در زمینه های مذکور برگزار نموده که مورد استقبال و رضایت کار آموزان قرار گرفته است.